KOSMETIKA
Vstupní ošetření pleti

Vstupní ošetření se skládá z diagnostiky
pleti a výživy i procesy pokožky prostředí. 

Diagnostika pleti 3D - 20 minut za 190 Kč

analýza pleti - scenerová, pohledová, dotyková
seznámení s vnějším každodenním prostředí pleti a výživou
spolu s klientem nastavíme a navrhneme nové procesy k vytvoření cílů

Nejdůležitější pro vstřebatelnost pleťových buněk je čisté prostředí, proto vždy apeluji na základní ošetření pleti ultrazvukovou špachtlí. 

1. ošetření pleti RENOVÉ ULTRA

Technické vlastnosti přístroje - Ultrazvuková špachtle
Peeling
Vrchní část pleti se odlupuje a to nerovnoměrně, přístroj vyrovná povrch.
Vnitřní procesy
Ultrazvukové vlny pronikají celou pokožkou a čistí buněčné stěny i mezi buněčný prostor. Rozmělňuje znečištěná ložiska pro manuální odstranění. Současně nejmenší části odvede lymfatický systém


AKCE ZIMA

Kompletní pánské ošetření pleti za 990 Kč

3 masky / 3 přístroje Složeno z: Odlíčení, peelingový zábal, čistění ultrazvukem, intenzivně čistící maska, úprava obočí, oxygen a oční maska, odsávání-dočištění pleti, galvanizace s foto terapii, závěrečná péče.

RENOVÉ SLUŽBY BASIC

Základní kosmetické ošetření pleti

Složeno z odlíčení, peeling, přístrojové ošetření, maska, sérum, tonizace, krém
Vhodné pro začínající klienty s ošetření pleti.

1. FACE LIFT

Jak stárneme, naše obličejové svaly ztrácí svůj tonus. Tváře padají, objevuje se druhá brada a přibývají vrásky. Tato stimulace také zvyšuje cirkulaci, což přináší více kyslíku do kožních buněk a rychleji odstraňuje toxiny, zanechává kůži svěží a omlazenou. Rovněž provádí lymfatickou drenáž.  Faradický proud zpevňuje pokleslé rysy obličeje a celkově omlazuje pokožku. Vyhlaďte vrásky a vypněte obličej pomocí specialisty na krásu. Nabízíme 2 způsoby ošetření k tonizaci, liftingu a omlazení. Impulsy dělají veškerou těžkou práci za vás, jemně vypínají a zpevňují obličejové svaly, osvěžují pokožku. Zvyšují místní prokrvení, čímž dochází k lepšímu okysličení kožních buněk a k rychlejšímu odvádění toxinů i lymfatické odvodnění. 

50 minut za 650 Kč 

2. FOTO GALVANIC

Galvanický proud působí do všech vrstev kůže, způsobí elektromagnetické pole, vzniknou vibrace a uvolní se nečistoty, které se žehličkou vytáhnou z pleti. Současně pracuje s bazální vrstvou, která je posazena na škáře a podpoří štěpení buněk. Připravte se zažít opravdovou proměnu, která přináší nepřekonaný přínos v boji proti stárnutí. Přístrojové ošetření čistí, obnovuje, hydratuje a odhaluje pleť mladšího vzhledu díky nimž dosáhnete mladšího a zdravějšího vzhledu nyní i v budoucnosti. 

50 minut za 650 Kč 

3. HOT KOLAGEN

Vhodné ke každému ošetření na závěr.
Horké lávové kameny prokrví pokožku a rozšíří póry a tím zvýší vstřebatelnost účinných látek. Speciální tahy liftingové masáže odbourává stres a minimalizuje vrásky na pleti.

Použito: krémová maska, hyaluronové sérum, kolagenová látková maska, lávové kameny, oční maska s biozlatem, závěrečná péče. 

 
50 minut za 690 Kč  

4. LASER

BIO stimulační laser s magnetickým polem a foto terapií. Jedná se o kosmetický přístroj využívající 3 současně působících fyzikálních faktorů (pulzní magnetické pole, nízkovýkonové laserové světlo a LED světlo) ke spuštění metabolických procesů, které způsobují regeneraci kožních buněk. 
Hlavní účinky přístroje:
• vyhlazování vrásek a zlepšení elasticity kůže
• snížení stárnutí kůže a hyperpigmentace
• zlepšení hydratace pokožky
• snížení zčervenání kůže různého původu
• redukce uhrovitosti (akné) a projevů růžovky 
• redukce seboroické dermatitidy (seborea)
• redukce lupénky (psoriáza) a celulitidy
• snížení kožní alergie, potlačení ekzému
• pozitivní ovlivnění jizev, vředů, popálenin, proleženin, oparů 

 50 minut za 790 Kč

5. OZONIZÉR

Masážní přístroj k ošetření mastné pleti, akné, k odstraňování lupů z vlasové pokožky, k dezinfekci kůže po depilaci a hlubokému čištění. Profesionální přístroj k ošetření vysokofrekvenčními proudy - známými v kosmetice jako proudy d´Arsonvala nebo také ozonizér. Darsonval využívá proudy o vysoké frekvenci, které působí především na cévní systém. Používají se k: k odstranění nečistot z pokožky, k dezinfekci celého obličeje a k povzbuzení metabolismu,
zrychluje krevní oběh a zvýší střebávání.50 minut za 590 Kč 

6. ULTRA


Pokud chcete dopřát pleti opravdové profesionální ošetření, doporučujeme ultrazvukovou špachtli multifunkční, profesionální, určena k hloubkovému čištění a omlazení pleti. Patří v dnešním kosmetickém světě mezi TOP kosmetické pomůcky, které účinně odstraňují vrásky, čistí pleť, předchází akné a zanechávají pleť jemnou a projasněnou. Zároveň ji lze využít k zapracovávání koncentrátů, sér a krémů. Tím se totiž zvýší jejich účinnost a i aktivace kosmetiky v pleti. Vhodné pro každou pleť.

50 minut za 690 Kč

RENOVÉ SLUŽBY EXPERT

Složeno z odlíčení, peeling, vybraná služba, maska, sérum, laser, krém, domácí výživa
Nejlepší výsledky do 14 dní po vyčištěné pleti ultrazvukovou špachtlí. 
Vhodné pouze po konzultaci s expertem prostřednictví analýzy pleti. 

MEZOTERAPIE

Dodává spodním vrstvám kůže kolagen, aktivuje syntézu vlastních kolagenových vláken, obnovuje pružnost kůže a přesný ovál obličeje.

50 minut kosmetického ošetření za 1.190 Kč  

NANO HYALURON

Neinvazivní a okamžité vyhlazení vrásek v okolí očí. Redukce až 75 % i těch nejhlubších vrásek. Představuje neinvazivní a okamžité vypnutí vrásek díky nanovlákenné masce, kyselině hyaluronové a vyživujícímu krému.

60 minut kosmetické péče za 1.490 Kč 

CHEMICKÝ PEELING

Reaktivace pleti pomoci chemického peelingu. Rychlá výměna vrstev a okamžitá minimalizace pórů a vrásek. Důkladné odstranění rohové vrstvy za pomocí snížení ph a chemickým narušení vrchní pokožky.

50 minut s úpravou obočí za 1.450 Kč

Novinky RENOVÉ EXTRA na trhu roku 2019

CHEMICKÝ PEELING

Reaktivace pleti pomoci chemického peelingu.
Rychlá výměna vrstev a okamžitá minimalizace pórů a vrásek.
Obsah videa: Odlíčení oxidační pěnou, snížení PH, aktivní kyseliny,
vyrovnání PH, vitamín B, ošetření laserem, regenerační maska, výživa.

Akce 50 minut s úpravou obočí za 1.450 Kč.
Po kosmetickému ošetření pleti ultrazvukem do 14 dní za 990 Kč.
Poté do 14 dní si rezervujte ošetření pleti pouze chemický peeling za 690 Kč.

NANO HYALURON

Viditelné zmírnění otoků a kruhů pod očima. Nanovlákenná maska dokáže otevřít póry pokožky a umožnit tak kyselině hyaluronové a vyživujícímu krému proniknout hluboko do pokožky.

Obsah videa: Odlíčení, peeling, čistící maska, úprava obočí, masáž a peeling rukou plus zábal, výživné masky a kolagenové pláty, galvanizace, ošetření bio laserem, výživa.

Pro stálé klienty 60 minut kosmetické péče za 990 Kč, nový klienti 1.490 Kč.

Nadstandardní přístrojová péče o pleť 

Dopřejte si nejlepší technologie a ingredience ve 21. století
Pouze pro zakoupené Renové Basic balíčky k ošetření pleti

Bio stimulace laserem

Přístroj využívá 3 současně
působící fyzikální faktory.

1. Nízkofrekvenční pulzní magnetické pole
zlepšuje průchodnost buněčných membrán, je-li narušená. Výsledkem tohoto procesu je skutečnost, že buňky jsou ve zvýšené míře zásobované kyslíkem a dalšími účinnými látkami, zlepší se proces látkové výměny.

2. Ozáření neinvazivním laserem, který využívá jevu, že ozářená tkáň přijímá energii dopadajících fotonů a má to pozitivní vliv na metabolismus buněk a tím posílení hojivých procesů.

3. LED světlo sníží hyperpigmentaci, snížení zčervenání kůže různého původu a zlepší hydratace pokožky a také redukce akné.se sérem

Navíc 20 minut k ošetření pleti za 300 Kč  

Galvanizační masáž séra a masky na pleti s foto-terapii

Připravte se zažít opravdovou proměnu. Dosud nejpokrokovější anti-ageing ošetření, které přináší nepřekonaný přínos v boji proti stárnutí, obnovuje, hydratuje a odhaluje pleť mladšího vzhledu, díky nimž dosáhnete mladšího a zdravějšího vzhledu nyní i v budoucnosti. 

Navíc 20 minut k ošetření pleti za 250 Kč  

Oční ionizace a galvanizace


Pečujte hloubkově a výživujte pleti v oblasti očního okolí, kde je struktora pokožky nejemnější a náchylná k k poškození. My vám vyhladíme pleť, eliminujem kruhy pod očima. Určeno pro ty, kteří chtějí vypadat stále skvěle. 

Navíc 20 minut k ošetření pleti za 250 Kč 

Ozonizace pleti s maskou

Přístroj na vysokofrekvenční masáž, k ošetření mastné pleti, akné, k odstraňování lupů z vlasové pokožky, k dezinfekci kůže po depilaci a hlubokému čištění.

Navíc 20 minut k ošetření pleti za 300 Kč  

Q Acné fototerapie 
čistící systém pleti 

Slouží k likvidaci bakterií, které se vyskytují pod povrchem pokožky a jsou příčinou vzniku akné. Systém pomáhá čistit stávající aknózní místa pleti a předcházet novým výsevům.

Navíc 20 minut k ošetření pleti za 250 Kč   

Ultrazvukové čištění 

Důkladné odstranění nečistot na pokožce a v mezibuněčných prostorách. Čistí pleť a předchází akné a zanechávají pleť jemnou a projasněnou. Zároveň ji lze využít k zapracovávání koncentrátů, sér a krémů. Tím se totiž zvýší jejich účinnost a i aktivace kosmetiky v pleti s dočištěním jílové masky.

Navíc 20 minut k ošetření pleti za 350 Kč   

RENOVÉ MASKY 

Aplikace alginátové masky

colagen, hyaluron., kustovnice, mořeské řasy...

400 Kč

AKCE čisté RUCE 

Uvolňující masáž rukou s peelingem a výživné rukavice  

400 Kč

Maska navíc, čistící, oxygen, výživná

200 Kč

Latexová maska a sérum

300 Kč

Nano podoční masky s kyselinou hyauluronovou

400 Kč

Astaxanthin maska na podporu opalování

Přírodní antioxidant, který patří mezi karotenoidy a víte že, přírodě jej můžeme najít například v řasách, humrech , lososech, krevetách, či v peří plameňáků. Vědci tvrdí, že právě astaxanthin dodává lososům zbarvení, sílu a výdrž k dlouhým tahům řekami.
Navíc s kyselinou hyaluronovou a kolagenem.
Součástí ošetření je odlíčení, peeling a krém. 

400 Kč

Podoční textilní maska a sérum

200 Kč

Podoční hydro gelové maska a sérum

300 Kč

OSTATNÍ SLUŽBY RENOVÉ

5 minutová mikro-masáž hlavy arganovým olejem

200 Kč

5 minutová mikro-masáž očního okolí sérem

200 Kč

10 minutová masáž obličeje a dekoltu olejovým sérem

400 Kč

10 minutová masáž pleti lávovými kameny s maskou

500 Kč

10 minutová masáž pleti lávovými kameny s maskou

300 Kč

10 minutová masáž rukou a výživné rukavice s peelingem

400 Kč

1. Mezoterapie dermálním válečkem a sérum

600 Kč

Další Mezoterapie dermálním válečkem a sérum 

400 Kč

Mechanické odlíčení

odstranění odumřelé tkáně sonickým kartáčem

250 Kč

Ošetření dekoltu, peeling a maska, sérum, výživa

400 Kč

Úprava obočí nití a barveni Reflectocil

300 Kč

Ruční manuální čištění pleti 20minut

400 Kč

Křištálová masáž pleti a dekoltu s maskou

300 Kč

Parafínový zábal rukou a masáž rukou krémem

300 Kč

RENOVÉ 
PARTNERS